Přístroje

EASY SET

Popis:

Malý ruční flockovací přístroj, který je velmi oblíbený pro svoji univerzálnost a snadnou obsluhu. Přístroj s výstupním napětím 70 kV je standardně napájen třemi AA bateriemi se kterými vydrží pracovat až 20 hodin. Může být také napájen zdrojem MNG EASY. Celková hmotnost přístroje včetně příslušenství je cca 0,6 kg. Nově je přístroj dodáván s prachotěsným spínačem s dlouhou životností. Zařízení je vyráběno ve verzi 230 nebo 115 V.

 

Využití:

Vysoce spolehlivý a cenově dostupný přístroj vhodný k flockování především malosériových výrobků, textilií, drobných předmětů, interiérových doplňků, apod.

 

Příslušenství:

Flockovací jednotka může být dodávána samostatně nebo s napájecím zdrojem MNG EASY. Standardně je jednotka dodávána se dvěma aplikátory o průměru 6 a 15 cm a dále dvěma sítky ke každému aplikátoru (jemným a hrubým). Zemnící kabel je součástí každé flockovací jednotky.

 

 

ELEKTROSTAT ET 100

Popis:

Profesionální vysoce spolehlivé zařízení 3 generace. Vhodné jako vysokonapěťový zdroj pro napájení flockovacích kabin, pneumatických jednotek či linek nebo k ručnímu flockování ploch a tvarovaných dílců. Toto zařízení dosahuje vysokého výkonu, maximální výstupní napětí je 90 kV, při proudové zátěži 100 – 300 µA. Zařízení má plynule regulované napětí, zabudovanou zemnící ochranu a nastavitelnou proudovou ochranu. Zařízení je možno ovládat nožním pedálem či jiným externím spínačem.

 

Využití:

Plošné flockování různých předmětů, dílů, desek atd. Zdroj vysokého napětí pro jiná flockovací zařízení.

 

Příslušenství:

Elektrostat ET 100, propojovací VN kabel 2,3 m, zemnící kabel.
V případě ručního flockování je možno zařízení zakoupit s VN kabelem k ručnímu flockování, aplikátory a nožním pedálem. Aplikátory nejsou kompatibilní s EASY SET. Ve zvláštní nabídce je také převodník 230/115V.
rychlý kontakt